PDR, wgniecenia, gluepulling, gradobicie, bez lakierowania… to coraz częstsze zapytania pojawiające się w internecie. Nazywam się Piotr Stempniewicz i przybliżę wam tajniki technologii usuwania wgnieceń bez lakierowania. Parę słów o mnie? Nikt się nie urodził z tym darem wiec tak jak wszyscy zaczynałem w garażu i tak jak wszyscy miałem wiele pytań czy dam rade? Kiedy będę dobrze usuwał wgniecenia itp.? Stara maska na stojaku, zestaw narzędzi, lampa, wskazówki od Roberta (kiedyś przybliżę wam jego postać) i długie wieczory spędzone na „próbach” naprawy wgnieceń. Tak wyglądały moje początki. Wiele osób na tym etapie poddaje się. Jednak upór, silna wola, ciężka praca, nieustanna motywacja znajomych, to wszystko sprawiło że jestem w tym miejscu i mogę się dzielić z Wami doświadczeniami.

W tej technice można uzyskać w stu procentach stan elementu z przed uszkodzenia, naprawy są nie wykrywalne. Jest to główny powód dlaczego PDR jest moją pasją. Wciąż wiele osób nie ma pojęcia o takich technologiach, a nie ma nic lepszego jak pozytywne wrażenie oraz okazany szacunek klienta z Twojej pracy. Zdobywanie doświadczeń oraz znajomości na arenie międzynarodowej to kolejny plus pracy technika. Pozyskiwanie nowych technologii bądź doskonalenie swoich umiejętności odbywa się właśnie przez poznawanie nowych techników. W tym zawodzie występuje wiele indywidualności i każdy technik ma swoje wypracowane udogodnienia, ulepszenia z których warto korzystać aby być coraz szybszym przy niezmiennej wysokiej jakości.

Ten blog nie ma na celu mówić jak mamy żyć. Tutaj znajdziecie ciekawostki, doświadczenia, rozwiązania, które na pewno ułatwią tobie życie zawodowe. Pojawią się relacje z akcji gradobiciowych, ale również będę pokazywał prace poza sezonem. Na pewno znajdziecie tutaj porównania, testy, opinie natomiast nie zobaczycie negatywnych wypowiedzi oraz hejtu.

Cel tego blogu jest bardzo prosty. Zobaczycie życie człowieka od wgnieceń i sami będziecie mogli wyciągnąć to co najlepsze, uchwycić szczegóły, które mogą was zainspirować oraz naprowadzić na odpowiedni tor.

Do zobaczenia wkrótce !!!


Po gradobiciu dzwoń!

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania.
Wykorzystujemy cookies!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czytaj więcej

Akceptuję
Akceptuję